Вперше школа в селі Галузинцях була відкрита в 1884 році, вона знаходилася в найнятому будинку пана Галузинського Іллі. В 1886 році для школи куплено новий будинок з садибою 1600 сажнів. Школа вселі була в занедбаному стані і навчалось в ній лише третина дітей шкільного віку. Після революції, в  1918 році в селі діяло дві школи: українська, що розміщалася в попівському домі, і польська, що знаходилася в найнятому будинку. Учителем в українській школі працював Сінчуковський Ю.Ю., а вчителем польської школи – Якубовський Ф.С. В 1926 році польська школа об’єдналася з українською школою. В 1929 році розпочалося будівництво типової школи, яке було завершено в 1930 році. Директором новозбудованої школи призначено Осачука І.М.

           У вересні 1928 року в селі було створено первинну комсомольську організацію, секретарем якої був обраний випускник 1927 року Глугівський Петро Денисович. В 1929 році створена піонерська організація.

           В роки Великої Вітчизняної війни навчання в школі було перервано, а будинок використовували для збору молоді, яку відправляли на роботу в Німеччину. Учні шкільного віку в цей час працювали на полях разом з тими, хто не пішов на фронт. Учнів воєнних років: Надахівського Р.М. та Романюка В.І. нагороджено медаллю «За доблесний труд» під час Великої Вітчизняної війни.

           У післявоєнний період директорами школи були:

* Тимчук І.Г. – з 1945 по 1952рр.;

* Юхимчук П.М. – з 1952 по 1956рр.;

* Сервін І.П. – з 1956 по 1958рр.;

* Дацюк М.С. – 1958 по 1959рр.;

* Маслянка Ф.О. – з 1959 по 1960рр.;

* Рудик І.А. – з 1960 по 1963рр.;

* Ягодзінський М.Й. – з1963 по 1965рр.;

* Плескань С.Й. – з 1965 по 1957рр.;

* Іванченко Є.І. – з 1967 по 1973рр.;

* Вербицький М.З. – з 1973 по 1975рр.;

* Промінська Л.С. – з 1975 по 2006рр.

* Дидова М.В. – з 2006р.

           За післявоєнний період і по сьогоднішній день зі стін школи випущено 1491 учень. Серед них понад 60 учителів. Вісім учителів, випускників школи, удостоєнні звання «Відмінник освіти України».

           Пишається Галузинецька школа  видатними людьми – колишніми випускниками: А.Л.Острівський – заслужений діяч науки і техніки України, почесний геодезист України та СРСР, доктор технічних наук, професор, Герой України, працював викладачем Львівського політехнічного інституту, А.І.Сивак – полковник, викладач Ленінградської військової академії Росії, М.М.Тарасюк – доктор медичних наук, викладач курсів підвищення кваліфікації медичних працівників, О.С.Ковальов – доцент Кам’янець-Подільської аграрної академії,  А.С. Корчинський  – полковник, заступник начальника Академії протиповітряної оборони Росії,

           В.С. Корчинський – теж військовий, полковник, доктор медичних наук, з 1998 року обраний академіком Каліфорнійської Міжнародної академії наук, культури і мистецтв, очолював лікувально-діагностичний центр військового клінічного санаторію в м. Хмільнику, а в даний час працює зав. кафедрою кардіології Вінницького медичного університету. Колишній випускник школи Микола Зіновійович Кульбаба виконував свій військовий обов’язок в Афганістані, за мужність і відвагу нагороджений орденом Червоної зірки.

           З плином часу багато всього змінилося у нашому селі. Проте, попри всі труднощі і проблеми нашого сьогодення, школа живе своїм буденним і насиченим життям. І хоча у ній навчається всього 50 учнів та працює 15 вчителів, багато з яких не мають повного навантаження, шкільне життя вирує. Учні школи беруть активну участь у районних та обласних конкурсах і здобувають призові місця. Вихованці Галузинецької ЗОШ І-ІІ ступенів ставали призерами Всеукраїнського інтерактивного природничого конкурсу «Колосок», Всеукраїнського математичного конкурсу «Кенгуру», ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу знавців рідної мови ім. П.Яцика, обласного фестивалю лялькових театрів «Чарівний світ ляльок», районного конкурсу «Подільська писанка», районного фестивалю родинних мистецьких традицій «Благослови, мати…», районного огляду художньої самодіяльності, районної виставки образотворчого мистецтва «Весна Поділля», ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінаціях «Декоративно – прикладне мистецтво» та «Образотворче мистецтво», Всеукраїнського конкурсу шкільних літературних творів «Безсмертний подвиг українського народу», Всеукраїнського конкурсу «День юного натураліста», обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Людина і ліс».

            Учні школи у минулому навчальному році стали призерами районних олімпіад з правознавства та німецької мови.

              Найбільше призових місць на районних та обласних конкурсах та олімпіадах  здобуті такими учнями школи: Заболотною Катериною, Вербицькою Оленою, Дидовою Вікторією, Громовою Анною, Швець Тетяною.

            Щороку учні нашої школи здобувають призові місця у районних спортивних змаганнях. Так у минулому навчальному році спортсмени школи здобули І місце у змаганнях  «Старти надій» серед ЗОШ І-ІІ ступенів Кращі спортсмени школи: Швець Олександр, Гончарук Андрій, Швець Наталія, Гончарук Олександр, Довгань Дмитро, Барчук Ольга.

           Здобуті призові місця – це наполеглива та сумлінна праця таких педагогів школи: Сухорукової Н.О., Промінської Л.С., Громова В.В., Півень Л.В., Яворської Н.Н., Йолтуховської Н.В., Тарнавської О.П., Полікарчук Н.А.,  Швець Л.А., Дидової М.В.

           Вчителями школи розроблено проекти «Школа сприяння здоров’ю», за якою  працюємо з 2008 – 2009 н.р. та Програму патріотичного виховання «Сім маленьких див», яка діє з цього навчального року, проекти «Екологія життя», «Обдарованість».

     Педагогічний  колектив школи прагне навчити і виховати гідних нащадків українського роду, здатних знати, любити і берегти свій рідний край, пронести його крізь роки, жити ним, збагачувати його – що є святішого і дорожчого на землі?!

                                          У кожного у пам’яті є школа,

                                          Єдина, неповторна, бо своя.

                                          Вона не забувається ніколи,

                                          Куди б не бігла течія.

                                          І світить нам з усіх доріг,

                                          Як вічний і святий наш оберіг.


                                                                                         


                                                                                      

Педагогічний колектив:

http://galuzintsi.ucoz.ua/pedkolektiv.docx

Режим роботи школи:

http://galuzintsi.ucoz.ua/rezhim_roboti_shkoli.doc